Projekty Parafii

Zapytanie ofertowe – Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich oraz modernizacja zabytkowego Kościoła Parafialnego pw. Wniebowzięcia NMP w Puchaczowie

Bogdanka-logo_kolor_rgb

Remont południowej tarczy zegara sfinansowany został przez Bogdankę, spółkę wspierającą zrównoważony rozwój Lubelszczyzny.

Bogdanka-logo_kolor_rgb

Dofinansowanie remontu zegara na wieży zabytkowego Kościoła Parafialnego w Puchaczowie.

Bogdanka-logo_kolor_rgb

Remont i konserwację więźby dachowej oraz renowacja zabytkowego obrazu św. Stanisława Kostki będącego na stanie w kościele rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP w Puchaczowie jest współfinansowana przez Bogdankę spółkę wspierającą zrównoważony rozwój Lubelszczyzny.

Parafia Puchaczów z lotu ptaka 2019 (5)

Wynik składania ofert na remont i konserwację więźby dachowej oraz wymiana pokrycia dachu w kościele rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP w Puchaczowie

Bogdanka-logo_kolor_rgb

„Remont kościoła parafialnego w parafii Puchaczów współfinansowany przez Bogdankę, spółkę wspierającą zrównoważony rozwój Lubelszczyzny``.